Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Forum wielotematyczne. Zapraszamy do wypowiedzi na naszym forum.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, posiadam drobny problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla reszty fraz nie mam tego rodzaju problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

Przyjazny i bezpieczny wygląd biura

Każdy słyszał frazes: jak cię spostrzegają tak cię piszą, dlatego należy mieć to na uwadze podczas projektowania wyglądu naszej firmy. Inne istotne porzekadło: promocja jest dźwignią handlu idealnie pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi i windy towarowe - producent Wiele ludzi doskonale zna te przysłowia, lecz nie korzysta z ich przesłania. Wystrój lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wyglądzie wnętrz potencjalni kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, tak, więc warto zadbać o aranżację posiadanego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Też ważną rzeczą jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu należy wybrać dobry system alarmowy oraz kamery monitoringu. Alarm w firmie będzie chronił nasze mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą naszych pracowników.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: kamery , alarm oraz meble biurowe winny być wykonane przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy przykrych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy biurowe, lady recepcyjne oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest wybranie odpowiedniego wykonawcy oraz właściwych mebli biurowych. Meble gabinetowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty pracy, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble biurowe powinny być zamontowane w firmie informatycznej, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być zgodna z jej profilem działalności. Wystrój wnętrz oraz meble gabinetowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. podejście do wystroju wnętrza sprawi, iż odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego wejścia poczują klimat firmy i będą mieli pewność, iż otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą także skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia utracone linki, a raz nie. Jeśli chcesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na tworzeniu bardziej stabilnych linków. Wraz z wiekiem odnośnika wzrasta jego moc. Dlatego tego rodzaju odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też budować dużą liczbę linków, co przekłada się na ciągłe zmiany w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości