Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Forum wielotematyczne. Zapraszamy do wypowiedzi na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę wątpliwości , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko będzie rozreklamować stronę WWW na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki czas jest konieczny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

Ciekawy i bezpieczny wygląd biura

Każdy słyszał powiedzenie: jak cię widzą w taki sposób cię piszą, dlatego należy mieć to na uwadze na etapie projektowania wizerunku naszej firmy. Kolejne istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu też pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi i windy towarowe - producent Wiele ludzi z pewnością zna te przysłowia, lecz nie korzysta z ich przesłania. Postrzeganie lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach biurowych a, także wyglądzie wnętrz potencjalni kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, a, więc trzeba zadbać o wykończenie naszego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Bardzo kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu należy wybrać właściwy system alarmowy a, także kamery przemysłowe. Alarm w firmie będzie zabezpieczał nasze mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: kamery i alarm a, także meble pracownicze winny być zrobione przed zleceniem prac wykończeniowych. Dzięki temu, zaoszczędzimy sobie przykrych niespodzianek a, także niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już schemat zagospodarowania lokalu biurowego w meble biurowe, lady do recepcji a, także kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym trzeba przejść do prac wykończeniowych. Kluczową sprawą jest dobór rzetelnego fachowca a, także odpowiednich mebli pracowniczych. Meble pracownicze, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą charakteryzować się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym wydajność jest lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym aspektem jest kolorystyka lokalu a, także koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble gabinetowe powinny być zastosowane w firmie informatycznej, która projektuje strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może być futurystyczna. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być zgodna z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz a, także meble biurowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. Tego typu podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, iż odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i będą mieli pewność, iż otrzymają usługę na wysokim poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i uważają, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować domenę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia firmy, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej dziedzinie pośpiech tylko szkodzi. Jak chodzi o skalę trudności to są to niełatwe hasła. Ale można je wypromować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości