Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Forum wielotematyczne. Zapraszamy do wypowiedzi na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam duży problem z moją stroną internetową. Od pewnego okresu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na hasło dentysta Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

Nowoczesny i ergonomiczny wygląd lokalu biurowego

Każdy słyszał maksymę: jak cię spostrzegają tak cię piszą, dlatego powinno się mieć to na uwadze na etapie planowania wizerunku posiadanego biura. Drugie istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu idealnie pasuje do określenia charakteru naszej firmy.


dźwigi i windy towarowe - producent Sporo ludzi z pewnością zna te przysłowia, natomiast nie wykorzystuje ich przesłania. Wystrój lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych a, także wyglądzie pomieszczeń biurowych potencjalni klienci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, a, więc warto zadbać o aranżację naszego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Także kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu należy wybrać odpowiedni system alarmowy a, także kamery monitoringu. Alarm w firmie będzie zabezpieczał posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: kamery , alarm a, także meble do biura winny być przygotowane przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy przykrych niespodzianek a, także niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już schemat zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy biurowe, lady do recepcji a, także kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest znalezienie odpowiedniego fachowca a, także właściwych mebli gabinetowych. Meble pracownicze, które są stosowane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Wydajność ludzi jest bardzo ważnym elementem w każdym biurze. Czym jest ona lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu a, także myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble gabinetowe powinny zostać zamontowane w firmie informatycznej, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze obrachunkowym czy kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując projekt wizualny firmy powinna być zgodna z jej profilem działalności. Wystrój wnętrz a, także meble gabinetowe winny uwypuklać charakter działalności. Tego rodzaju podejście do wystroju wnętrza sprawi, że wizytujący naszą firmę klienci od samego progu poczują klimat firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na wysokim poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i dawały dużą moc domenie. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują linki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz również próbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę, lecz tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość