Dlaczego witryna internetowa mojej konkurencji jest na lepszych pozycjach niż moja?

Forum wielotematyczne. Zapraszamy do wypowiedzi na naszym forum.
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Dlaczego witryna internetowa mojej konkurencji jest na lepszych pozycjach niż moja?

Postautor: podrygalapawel » 09 cze 2016, 13:14

Dzień dobry, od jakiegoś czasu promuje swoją witrynę internetową na słowo kluczowe: dekarz Kielce. Początkowo strona ładnie szła do góry, aż zatrzymała się na 2 podstronie rezultatów. Zdobywam nieustannie odnośniki do swojej strony. Również ilość treści i podstron u mnie jest zbliżona ze stronami internetowymi na pierwszej stronie. Lecz od pewnego okresu moja strona WWW nie ruszyła się o jedno miejsce ku górze. Widziałem, że inne firmy dodają swoje strony do takich spisów branżowych: https://turystyka4you.pl/2022/06/20/oslona-na-grzejnik-kiedy-ja-zdobyc-zebym-nasze-miejsce-wygladalo-slicznie - czy to pomaga w osiągnięciu zamierzonych pozycji? Przecież jest tam wiele innych odnośników wychodzących. Wg mnie tego typu linki mają znikomą wartość dla docelowej strony?

podobne tematy:

Klimatyczny i ergonomiczny wygląd lokalu biurowego

Każdy zna maksymę: jak cię widzą w taki sposób cię piszą, tak, więc warto mieć to na uwadze w trakcie planowania wyglądu naszego biura. Drugie ważne powiedzenie: promocja jest dźwignią handlu także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi i windy towarowe - producent Wiele osób na pewno zna te przysłowia, natomiast nie wykorzystuje ich mądrości. Postrzeganie firmy jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wyglądzie pomieszczeń biurowych nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, tak, więc trzeba zadbać o wykończenie posiadanego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Też ważną kwestią jest zabezpieczenie naszej firmy. W tym miejscu trzeba wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w firmie będzie zabezpieczał posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: system monitoringu , alarm oraz meble pracownicze powinny być zrobione przed wykonaniem prac wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy przykrych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już projekt zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy biurowe, lady do recepcji oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Ważną rzeczą jest wybranie rzetelnego fachowca oraz odpowiednich mebli gabinetowych. Zabudowy meblowe, które są stosowane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Wydajność ludzi jest bardzo ważnym elementem w każdym biurze. Czym wydajność jest wyższa, tym są mniejsze koszty pracy, a co za tym idzie pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość ważnym aspektem jest kolorystyka biura oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności firmy. Inne meble gabinetowe powinny zostać zastosowane w firmie z branży IT, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy powinna być zgodna z jej profilem działalności. Wystrój wnętrz oraz meble biurowe powinny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. podejście do wystroju wnętrza sprawi, że wizytujący naszą firmę kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że dostaną usługę na najwyższym poziomie.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Dlaczego witryna internetowa mojej konkurencji jest wyżej w wynikach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 09 cze 2016, 13:17

Dzień dobry. Z tego co piszesz to nie wykonujesz wszystkiego co konkurencyjne strony internetowe z twojej branży. Możesz pozyskiwać dziennie setki odnośników, które będą niewidoczne dla wyszukiwarki. Kolejna sprawa to jakość tych linków. Skąd je pozyskujesz? Jak są to jakieś stare katalogi lub blogi niskiej jakości to tylko sobie szkodzisz - efekt będzie odwrotny. Mówiłeś również, że pozostałe firmy dodają linki do portali ogłoszeniowych. Ty tego nie robisz i jest to duży błąd. Takie odnośniki są pomocne. Choćby aby zdywersyfikować profil odnośników do docelowej domeny. Bez linka do pozycjonowanej strony nie wiele mogę pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości